SKAUTI EVROPY
podporuji
odkazy
comming soon
Snažte se zanechat po sobě trochu lepší svět, než byl ten, kdy jste se narodili. Baden-Powell
hot top
větve organizace
kurzorem vyber figuru
pro více informací klikni
Skautská výchova probíhá ve třech věkových kategoriích tzv. větvích. Pedagogika jednotlivých větví je přizpůsobena potřebám a stupni rozvoje dítěte.
fse members
osobnosti o skautingu

Starší skautky a roveři

Mladým lidem nad 17 let nabízíme formaci zvanou Cesta probíhající v roverském klanu. Je zaměřena na pět cílů skautingu, pochopení samostatnosti a přijetí odpovědnosti. Je to doba překračování prahu dospělosti. Rozvoj se neustále týká 5 cílů, ale způsobem hlubším, zralejším a vede k jejich zapojení (vnitřnímu uchopení) do života dospělého člověka fungujícího ve společnosti. Základním prvkem roveringu je tedy hledání osobního životního povolání a služba druhým.

Články k pedagogice

Etapy

Roverský život má 3 etapy...více

Roverský styl - Cesta